за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Back to gym

BACK TO GYM

Нема поголема победа од онаа која ќе ја постигнеме со самите себе! Оваа есен победете се самите себе и вратете се во теретана. Покажете на сите дека посветеноста и дисциплината се особини кои ве красат и на време подгответе се за тренинг. Погледнете ја нашата понуда на машка и женска облека, обувки, опрема и аксесоари од брендовите Nike, adidas, Champion, Under Armour за повторно враќање во теретана.

ПОНУДА ОД ПОЗНАТИТЕ БРЕНДОВИ