за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Asics GEL KAYANO 30

Ништо не е поудобно и подобро од GEL-KAYANO™ 30, најудобната и најстабилната патика ASICS досега. 

 

Подобрени со иновативниот 4D GUIDANCE SYSTEM™ и технологијата PureGEL™, стабилноста и удобноста се здружуваат за да ви дадат чувство на чисто задоволство при трчање.