за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas sportswear

Jenna Ortega е дефинитивно новата модна икона и новата хероина на генерацијата Z.
Mладата актерка се прослави со улогата на Wednesday Addams во истоимената серија на Netflix оваа година, и веќе поставува нови трендови во модата.
Сите припадници на оваа генерација сакаат да изгледаат како Jenna. Токму затоа омилениот спортски и lifestyle бренд adidas ја избра Jenna како заштитно лице на нивната нова Sportswear колекција.
Неодамна претставена во светот, новата колекција на adidas конечно пристигна и кај нас.