за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas bra revolution

Дали знаете дека 90% од жените носат градник со погрешна големина? Различни сме, но, секоја од нас заслужува поддршка. Изберете го вашиот идеален спортски градник и уживајте во тренингот.

За секоја активност. За секое тело. За секоја жена.

Надополнете го секој ваш outfit со моделите за тренинг од колекцијата на adidas и обезбедете си удобен тренинг.