Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Lifestyle
15.03.2019.

ОБИДИ СЕ ДА БИДЕШ ПОРАЗЛИЧЕН СО CONVERSE

Converse е признат во целиот свет како бренд за самоизразување и поттикнување на усвојување на различните култури на патиките. Converse патиките се добро познати токму затоа што отсекогаш ги носеле првенствено уметници, рокери, рапери, сонувачи, мислители и бунтовници.

Новите lifestyle модели на Converse патиките ќе ви овозможат урбан градски изглед со било каква комбинација која ќе одлучите да ги носите. Converse ќе ве поттикне да изградите автентичен стил и ќе ви даде целосна нова димензија на вашиот стил. Едно е сигурно, ако се осмелуваш да бидеш храбар и храбро да ги комбинираш Converse патиките, ќе оставите добар прв впечатокот дефинитивно.

Converse патиките лесно ќе се вклопат во секое издание, но исто така и начинот на кој ги искажувате своите ставови и мислења. Ако сте единствени време е да ги пробате новите Converse патики.

Побарајте ги новите Converse патики во продавниците на Sport Vision  како и на online shop.

Trenutno nema komentara

Слични статии