Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Lifestyle
15.03.2019.

ОБИДИ СЕ ДА БИДЕШ ПОРАЗЛИЧЕН СО CONVERSE

Converse е признат во целиот свет како бренд за самоизразување и поттикнување на усвојување на различните култури на патиките. Converse патиките се добро познати токму затоа што отсекогаш ги носеле првенствено уметници, рокери, рапери, сонувачи, мислители и бунтовници.

Новите lifestyle модели на Converse патиките ќе ви овозможат урбан градски изглед со било каква комбинација која ќе одлучите да ги носите. Converse ќе ве поттикне да изградите автентичен стил и ќе ви даде целосна нова димензија на вашиот стил. Едно е сигурно, ако се осмелуваш да бидеш храбар и храбро да ги комбинираш Converse патиките, ќе оставите добар прв впечатокот дефинитивно.

Converse патиките лесно ќе се вклопат во секое издание, но исто така и начинот на кој ги искажувате своите ставови и мислења. Ако сте единствени време е да ги пробате новите Converse патики.

Побарајте ги новите Converse патики во продавниците на Sport Vision  како и на online shop.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

26.
Sep.
2017.
Lifestyle
adidas NEO моделите се актуелни и оваа сезона – подеднакво удобни и кул!
19.
Jun.
2017.
Lifestyle
Сакаш нов пролетен изглед? Имаме одлични предлози за тебе. За новиот изглед ќе се погрижи New Balance!