Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE ONLY WAY IS THROUGH

Новата Under Armour кампања е во знакот на секој спортист. За надминување на негативноста надвор од теренот, надминување на предизвиците што може да ги донесе борбата со самиот себе, но и менталната и физичката борба во моменти кога е најтешко. Бидејќи, секогаш постои можност да не успеете, но најважно е да го прифатите тоа и да се справите со тој страв. Знаеме, полесно е да се каже отколку да се направи, но возможно е! 

Under Armour колекцијата која ја следи оваа кампања е дизајнирана да ви овозможи максимална поддршка за секогаш да бидете чекор понапред.

Обувки за мажи
Облека за мажи
Обувки за жени
Облека за жени

I WILL

Дизајнирана на секој спортист да му овозможи поместување на сопствените граници. Новата машка и женска колекција од брендот Under Armour целосно одговара на слоганот на нашата нова кампања - I WILL.

ОБУВКИ ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА

Кошарка
Тренинг
Трчање
Lifestyle