Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BACK TO GYM

Нема поголема победа од онаа која ќе ја постигнеме со самите себе! Оваа есен победете се самите себе и вратете се во теретана. Покажете на сите дека посветеноста и дисциплината се особини кои ве красат и на време подгответе се за тренинг. Погледнете ја нашата понуда на машка и женска облека, обувки, опрема и аксесоари од брендовите Nike, adidas, Champion, Under Armour за повторно враќање во теретана.

ПОНУДА ОД ПОЗНАТИТЕ БРЕНДОВИ