за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Дизајнирана за спортисти, Z.N.E. колекцијата е создадена за да обезбеди удобност и надвор од теренот како на професионалните спортисти така и на рекреативците.

adidas Z.N.E. колекцијата е фокусирана на практичност и удобност, притоа имајќи и класични елементи.