Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Како да купите

ДАЛИ ВИ Е ПОТРЕБНА ПОМОШ?

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА ТЕЛЕФОНСКИОТ БРОЈ 02 3055 222 ИЛИ ПАК НА ЕМАИЛ

Регистрација започнувате со клик на линкот “Регистрирајте се во горниот десен агол на екранот или кликнете на линкот “ОВДЕ.

Во прозорецот за регистрација внесете ги своите податоци и кликнете да копчето РЕГИСТРИРАЈТЕ СЕ.

Откако ќе се клкнете на копчето, ќе добиете известување дека процесот на регистрација е започнат. На вашата емаил адреса која сте ја навеле при процесот на регистрација ќе добиете инструкции за комплетирање на процесот за регистрација.

Пронајдете го маилот кој Ви пристигнал од нас и кликнете на потребниот линк.

Откако ќе го кликнете потребниот линк, во нов прозорец ќе ви се отвори страна со известување за успешно завршување на процесот за регистрација. На Вашата емаил адреса ќе добиете потврда за успешна регистрација и податоците за пристап на страната.

Пребарувањето на производи можете да го извршите со клик на некоја од опциите во Менито (Мажи, Жени ...) или некоја од опциите во паѓачкото мени.

Специфично пребарување можете да извршите со помош на филтри од левата страна по основ на возраст, пол, намена, бренд или возраст.

Производ можете да одберете со клик на сликата во каталогот или пак со клик на опцијата брз преглед.

Одберете ја посакуваната големина и кликнете на копчето КУПЕТЕ.

 

Производот сега се наоѓа во Вашата корпа. Со клик на иконата за корпа се отвара страна за потврда на нарачката.

Промотивен код можете да искористите доколку сте регистриран и најавен на нашата страна. Во делот корпа под нарачаните производи се наоѓа поле Број на тикет во кое го внесувате промотивниот код(чекор А), а потоа кликнувате на копчето искористете тикет (чекор B).

На дното на страната Ваша корпа со кликнување на копчето Прифаќам, ја потврдувате Вашата нарачка.

Како потврда на Вашата нарачка ќе добиете нова страница Успешна нарачка и емаил известување за креирана нарачка.