за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
3390 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DR2665-402
Машки патики за трчање
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ5394-100
Женски патики
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV3975-002
Женски патики за тренинг
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DH0623-403
Машки патики за трчање
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2617-004
Патики за тренинг за возрасни
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3854-011
Женски патики за трчање
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV5456-109
Детски патики
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DM0821-103
Женски патики за трчање
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1127896-DNK
Женски патики за трчање
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1127896-BRGL
Женски патики за трчање
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0399-300
Детски патики
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DH2987-105
Машки патики
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB1396-106
Машки патики за кошарка
8.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1127952-CPPY
Женски патики за трчање
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387468-10
Женски патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392718-01
Машки патики
8.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1123202-RHD
Машки патики за трчање
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1147850-VRTL
Машки патики за трчање
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.