за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans WM LA COSTA SLIDE-ON (VANS) MARSHMALLOW
Vans WM LA COSTA SLIDE-ON (VANS) MARSHMALLOW
Vans WM LA COSTA SLIDE-ON (VANS) MARSHMALLOW
Vans WM LA COSTA SLIDE-ON (VANS) MARSHMALLOW
Vans WM LA COSTA SLIDE-ON (VANS) MARSHMALLOW
Vans WM LA COSTA SLIDE-ON (VANS) MARSHMALLOW
Код на производ: VN0A5HFEX0Z
Vans

Vans WM LA COSTA SLIDE-ON (VANS) MARSHMALLOW

Код на производ: VN0A5HFEX0Z
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 34.5 34.5 21.5
  • 36 36 22.5
  • 37 37 23.5
  • 38.5 38.5 24.5
  • 40 40 25.5
  • 41 41 26.5
  • 42.5 42.5 27.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Беж
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи VN0A5HFER6R
1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Vans WM LA COSTA SLIDE-ON (VANS) MARSHMALLOW
Папучи
Vans WM LA COSTA SLIDE-ON (VANS) MARSHMALLOW