за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Категорија
Обувки
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
trcanje
38 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 3024989-104
Детски патики
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3024990-104
Детски патики
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
1.487 ДЕН
Заштеда 35%
2.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 3024989-501
Детски патики
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3024981-001
Детски патики
3.213 ДЕН
Заштеда 30%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3024987-001
Детски патики
2.334 ДЕН
Заштеда 40%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025011-501
Детски патики
2.394 ДЕН
Заштеда 40%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025007-100
Детски патики
3.213 ДЕН
Заштеда 30%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3024987-002
Детски патики
2.334 ДЕН
Заштеда 40%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.092 ДЕН
Заштеда 30%
2.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025008-100
Детски патики
2.618 ДЕН
Заштеда 25%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3024988-401
Детски патики
1.745 ДЕН
Заштеда 50%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
2.093 ДЕН
Заштеда 40%
3.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
1.913 ДЕН
Заштеда 40%
3.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Детски патики
2.093 ДЕН
Заштеда 40%
3.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.273 ДЕН
Заштеда 40%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Детски патики
2.093 ДЕН
Заштеда 40%
3.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
1.853 ДЕН
Заштеда 40%
3.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски патики
1.733 ДЕН
Заштеда 40%
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
2.273 ДЕН
Заштеда 40%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски патики
1.672 ДЕН
Заштеда 30%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.