за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas RUNFALCON 3.0 EL K
Код на производ: ID0599
adidas

adidas RUNFALCON 3.0 EL K

Код на производ: ID0599
Код на производителот: LTJ63
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
2.509 ДЕН
Заштеда: 279 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 10K 28 16.5
  • 11K 29 17.5
  • 11-K 30 18
  • 12-K 31 19
  • 13-K 32 19.5
  • 1 33 20
  • 2 34 21
  • 2- 35 21.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Колекција Sportswear
Во моментов нема коментари

Слични производи

adidas RUNFALCON 3.0 EL K
Патики
adidas RUNFALCON 3.0 EL K