за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Тренерка

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
trening
34 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка 1366212-006
Машки тренерки
2.854 ДЕН
Заштеда 35%
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 1377517-652
Детски тренерки
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 1379768-001
Машки тренерки
4.544 ДЕН
Заштеда 35%
6.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 1363380-515
Детски тренерки
2.214 ДЕН
Заштеда 40%
3.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка 1366212-005
Машки тренерки
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Тренерка 1365402-045
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки тренерки
2.895 ДЕН
Заштеда 50%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка 1376328-035
Детски тренерки
2.994 ДЕН
Заштеда 40%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Детски тренерки
1.672 ДЕН
Заштеда 30%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка 1376328-001
Детски тренерки
2.934 ДЕН
Заштеда 40%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски тренерки
1.844 ДЕН
Заштеда 50%
3.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски тренерки
1.194 ДЕН
Заштеда 50%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски тренерки
1.863 ДЕН
Заштеда 45%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски тренерки
2.273 ДЕН
Заштеда 40%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски тренерки
2.652 ДЕН
Заштеда 30%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
1.044 ДЕН
Заштеда 50%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
2.372 ДЕН
Заштеда 30%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
2.393 ДЕН
Заштеда 40%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 1373978-001
Детски тренерки
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски тренерки
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски тренерки
1.812 ДЕН
Заштеда 35%
2.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски тренерки
1.394 ДЕН
Заштеда 50%
2.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски тренерки
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Не се само дуксерите парче облека што го носиме кога сакаме да чувствуваме вистинска удобност, туку вклучуваме и тренерки во таа група. Тие се дизајнирани да изгледаат беспрекорно со кои и патики да се носат, додека во зависност од спортот што го тренираме, избираме различни брендови, материјали и дизајни.

Понудата на Sport Vision, барем кога станува збор за машки тренерки, женски тренерки и детски тренерки, се состои од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и Lotto. Покрај многубројните, и пред сè, квалитетни брендови, ние нудиме и тренерки за тренинг, тренерки за фудбал, но и секојдневни тренерки, кои наскоро ќе станат ваш прв избор кога патувате, имате дневни активности во градот или едноставно ќе одите на прошетка.