за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Код на производ: FB2187-638
Nike

Nike W NSW JKT REV HZ LW SU

Код на производ: FB2187-638
8.890 ДЕН
8.890 ДЕН
8.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Црвена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DQ6878-010
17.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна DQ6838-551
14.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна DQ6838-010
14.990 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU
Јакна
Nike W NSW JKT REV HZ LW SU