за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU
NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU
NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU
NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU
NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU
NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU
NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU
NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU
Код на производ: FB4521-386
NIKE

NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU

Код на производ: FB4521-386

Подготвени за дополнителни заштеди? Во периодот до 11-ти март, искористете го тикетот кој носи дополнителни  15%!  Тикетот се пресметува автоматски во кошницата. Започнете со купување сега.

10.690 ДЕН
10.690 ДЕН
8.552 ДЕН
Заштеда: 2.138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU
Јакна
NIKE W NSW ESSNTL JKT TRENCH SU