за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas ULTRABOUNCE W
Код на производ: IE0728
adidas

adidas ULTRABOUNCE W

Код на производ: IE0728
Код на производителот: LSI47
5.588 ДЕН
5.588 ДЕН
5.029 ДЕН
Заштеда: 559 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 36 2/3 22.5
  • 4- 37 1/3 23
  • 5 38 23.5
  • 5- 38 2/3 24
  • 6- 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE7982
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
adidas ULTRABOUNCE W
Патики
adidas ULTRABOUNCE W