за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
1322 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица NF0A87JKXIJ1
Машка маица
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 679315-86
Женска маица
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA241M825-02
Машка маица
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA241M803-01
Машка маица
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска маица
2.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA241M825-3A
Машка маица
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA241M821-01
Машка маица
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA241M803-10
Машка маица
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица NF0A87N5PIB1
Машка маица
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA241M821-10
Машка маица
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детска маица
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
1.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA241M803-62
Машка маица
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица NF0A87NPFN41
Машка маица
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Машка маица
1.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA241M825-05
Машка маица
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Женска маица
1.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица NF0A87NP3X41
Машка маица
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица NF0A87NPJK31
Машка маица
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.