за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Lifestyle

Lifestyle
Некогаш незамисливата мешавина од спорт и елеганција стана неопходност – а сега е идеална можност да се надополни тој стил со обувките и облеката од новата зимска колекција на Champion.
30.
Nov
Lifestyle
Футуристички, а сепак модерен изглед, новите Reebok Royal Pervader ги прави совршен избор за новата сезона.
28.
Feb
Lifestyle
Сите модели можете да ги најдете во продавниците на Sport Vision како и на Online shop.
20.
Dec
Lifestyle
Со денешното темпо на живот, секогаш сме во потрага за патики кои покрај удобноста, одлично одговараат на најразлични комбинации.
31.
May
Lifestyle
Converse е признат во целиот свет како бренд за самоизразување и поттикнување на усвојување на различните култури на патиките.
15.
Mar
Lifestyle
adidas NEO моделите се актуелни и оваа сезона – подеднакво удобни и кул!
26.
Sep
Lifestyle
Сакаш нов пролетен изглед? Имаме одлични предлози за тебе. За новиот изглед ќе се погрижи New Balance!
19.
Jun
Lifestyle
Зошто да изберете само еден стил, кога може да ги имате сите: аdidas NEO го овозможува тоа, мешање на спортски и моден стил во современ дизајн. 
06.
Apr
Lifestyle
ADIDAS AX2 MID GTX  е прав избор ако имате активности кои се одвиваат во природа како што се долгите прошетки или планинарењето.
12.
Dec