за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Долен дел тренерки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
trening
167 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки долен дел тренерки
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки долен дел тренерки
2.632 ДЕН
Заштеда 20%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки долен дел тренерки
8.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
2.694 ДЕН
Заштеда 40%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски долен дел тренерки
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки долен дел тренерки
5.733 ДЕН
Заштеда 30%
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски долен дел тренерки
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски долен дел тренерки
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
4.792 ДЕН
Заштеда 20%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки долен дел тренерки
2.984 ДЕН
Заштеда 35%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки долен дел тренерки
2.984 ДЕН
Заштеда 35%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки долен дел тренерки
3.439 ДЕН
Заштеда 35%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки долен дел тренерки
3.439 ДЕН
Заштеда 35%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки долен дел тренерки
4.219 ДЕН
Заштеда 35%
6.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки долен дел тренерки
2.334 ДЕН
Заштеда 35%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки долен дел тренерки
2.139 ДЕН
Заштеда 35%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки долен дел тренерки
2.139 ДЕН
Заштеда 35%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
3.752 ДЕН
Заштеда 20%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Доколку ги изоставиме формалните, скоро и да нема дневна и вечерна варијанта во која не може да се искомбинира долен дел тренерки. Ова парче облека сите го носиме со задоволство кога станува збор за тренинг, во теретана, омилено ни е кога одиме на трчање, фудбал или кошарка, кога одиме на прошетка, на кафе или во шопинг. Во склад со тоа ги бираме моделите кои ги носиме, меѓутоа и материјалите од кои се изработени.

Долниот дел на тренерки за тренинг и теретана од брендовите на Nike, adidas, Under Armour, Umbro, Ellesse, Lotto i Champion целосно е прилагоден за секое ваше движење и воопшто нема да ви смета за време на тренингот, туку напротив. Тој само ќе придонесе за удобноста при вежбањето. 

Машкиот и женскиот долен дел на тренерки на вистински начин ја надополнуваат понудата на Sport Vision, како и понудата за деца која ја сочинуваат модели за момчиња и девојчиња. Во прашање се парчиња кои се прилагодуваат на потребите на вашето дете, без разлика дали спортува или да ги носи за секојдневни варијанти. Најдобро од се е што за нив можат да се пронајдат и соодветни дуксери, маици и сите останати парчиња облека.

Нарачајте ја омилената спортска гардероба online и уживајте максимално во времето поминато во нив.