за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Текстил
по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
Листа: ECOVISION
355 производи

ECOVISION

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DM5614-247
Машки дуксер
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DM5614-493
Машки дуксер
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
3.745 ДЕН
Заштеда 50%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машка маица
1.544 ДЕН
Заштеда 50%
3.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.544 ДЕН
Заштеда 50%
3.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CZ2425-063
Машки дуксер
3.143 ДЕН
Заштеда 30%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
3.072 ДЕН
Заштеда 30%
4.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
2.688 ДЕН
Заштеда 45%
4.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
1.994 ДЕН
Заштеда 50%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки дуксер
1.994 ДЕН
Заштеда 50%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
2.794 ДЕН
Заштеда 50%
5.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A5IHQNYC1
Машки дуксер
3.174 ДЕН
Заштеда 40%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A5IHQJK31
Машки дуксер
3.114 ДЕН
Заштеда 40%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки дуксер
2.644 ДЕН
Заштеда 50%
5.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
2.213 ДЕН
Заштеда 40%
3.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
2.033 ДЕН
Заштеда 40%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
2.372 ДЕН
Заштеда 30%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
1.894 ДЕН
Заштеда 50%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
2.213 ДЕН
Заштеда 40%
3.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки дуксер
1.894 ДЕН
Заштеда 50%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки дуксер
1.894 ДЕН
Заштеда 50%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
1.994 ДЕН
Заштеда 50%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки дуксер
1.994 ДЕН
Заштеда 50%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.