за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE U NK APEX BUCKET SQ CORD L
Код на производ: FB5385-346
NIKE

NIKE U NK APEX BUCKET SQ CORD L

Код на производ: FB5385-346
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M 57-58
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа CW6324-451
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Капа DV3342-441
1.194 ДЕН
Заштеда 40%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Капа DV3342-030
1.194 ДЕН
Заштеда 40%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE U NK APEX BUCKET SQ CORD L
Капа
NIKE U NK APEX BUCKET SQ CORD L