за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Runfalcon 3.0
adidas Runfalcon 3.0
adidas Runfalcon 3.0
adidas Runfalcon 3.0
adidas Runfalcon 3.0
adidas Runfalcon 3.0
adidas Runfalcon 3.0
adidas Runfalcon 3.0
adidas Runfalcon 3.0
adidas Runfalcon 3.0
Код на производ: IF4025
adidas

adidas Runfalcon 3.0

Код на производ: IF4025
Код на производителот: LSI60
adidas Runfalcon 3.0 се машки патики за трчање. Овие adidas патики за трчање обезбедуваат дополнителна удобност за време на вашето трчање. Cloudfoam средниот ѓон обезбедува мекост при секој чекор, додека текстилниот горен дел обезбедува поддршка и дише. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење на различни терени, чувајќи ве безбедни во секое време. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв содржи најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува едно од решенијата на adidas за ставање крај на проблемот со пластичниот отпад. Спецификација: Машки патики Патики за трчање Со врзување Cloudfoam технологија на газиштето Текстилен горен дел Гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Runfalcon 3.0 се машки патики за трчање. Овие adidas патики за трчање обезбедуваат дополнителна удобност за време на вашето трчање. Cloudfoam средниот ѓон обезбедува мекост при секој чекор, додека текстилниот горен дел обезбедува поддршка и дише. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење на различни терени, чувајќи ве безбедни во секое време. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв содржи најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува едно од решенијата на adidas за ставање крај на проблемот со пластичниот отпад. Спецификација:

 • Машки патики
 • Патики за трчање
 • Со врзување
 • Cloudfoam технологија на газиштето
 • Текстилен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ4202
  8.790 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE7963
  3.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID3489
  13.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Runfalcon 3.0
  Патики
  adidas Runfalcon 3.0