за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Хеланки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
trening
186 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки NF0A87JUJK31
Женски хеланки
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Хеланки 1365336-560
Женски хеланки
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки FB5700-328
Женски хеланки
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1377954-722
Женски хеланки
3.752 ДЕН
Заштеда 20%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1377059-001
Женски хеланки
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1379284-001
Машки хеланки
4.792 ДЕН
Заштеда 25%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1373950-495
Детски хеланки
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1377824-001
Машки хеланки
2.312 ДЕН
Заштеда 20%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1377089-001
Женски хеланки
2.312 ДЕН
Заштеда 20%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1377060-638
Женски хеланки
4.632 ДЕН
Заштеда 20%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки 1376327-866
Женски хеланки
2.632 ДЕН
Заштеда 20%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки FN4148-010
Женски хеланки
3.816 ДЕН
Заштеда 15%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски хеланки
1.181 ДЕН
Заштеда 30%
1.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки FN4148-237
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски хеланки
3.816 ДЕН
Заштеда 15%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски хеланки
4.150 ДЕН
Заштеда 20%
5.188 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најпрепознатливите, а некои ќе кажат и типично спортско парче облека, секако тоа се хеланките. Тие уште од самиот почеток, се сметаат за многу важен елемент од спортските варијанти за тренинг, одењето на фитнес или трчање, додека lifestyle хеланките станаа тренд пред неколку сезони.

Хеланките се сметаат за најдобар избор за спортските активности пред се затоа што не сметаат за време на вежбањето, меѓутоа и поради тоа што одржуваат топлина, со што процесот на ладење на телото за време и после тренингот значително се успорува. Понудата на Sport Vision ја сочинуваат машки хеланки, женски хеланки и хеланки за девојчиња од препознатливи светски брендови. Помеѓу моделите секако се издвојуваат три-четврт варијантите, и тоа за трчање, тренинг или фитнес, меѓутоа и од долгите варијанти кои имаат иста намена.

Со хеланките целосно се прикладни и маиците, дуксерите, јакните, меѓутоа и патики кои ќе и дадат посебен печат на секоја ваша комбинација. Комбинирајте ги со посебно внимание, по боја, дезен или по модел, и пронајдете ја најдобрата спортска комбинација за секој тренинг, меѓутоа и lifestyle варијантата за секој ден.