за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
2800 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074566
Детски патики
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075175
Детски патики
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075229
Детски патики
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074209
Женски патики
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075228
Детски патики
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075162
Детски патики
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074594
Детски патики
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A7W5OG6A1
Машки патики за тренинг
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47312700
Женски outdoor патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074208
Женски патики
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074569
Детски патики
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075227
Детски патики
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики за трчање
11.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47460200
Женски outdoor патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 3025060-103
Женски патики за тренинг
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026525-101
Женски патики за трчање
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
11.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF241M102-02
Машки патики
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47313100
Машки outdoor патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF241M102-10
Машки патики
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47460100
Машки outdoor патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF241F101-11
Женски патики
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.