за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi
New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi
New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi
New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi
New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi
New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi
New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi
New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi
Код на производ: WT33550-NWG
New Balance

New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi

Код на производ: WT33550-NWG
6.290 ДЕН
6.290 ДЕН
5.032 ДЕН
Заштеда: 1.258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Намена Lifestyle
Боја Зелена
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31501-ACK
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT33555-MS
3.752 ДЕН
Заштеда 20%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT23555-VSW
1.695 ДЕН
Заштеда 50%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi
Дуксер
New Balance Athletics Varsity Oversized Fleece Hoodi