за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE
Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE
Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE
Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE
Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE
Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE
Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE
Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE
Код на производ: VN0A7YKFBLK
Vans

Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE

Код на производ: VN0A7YKFBLK
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
4.333 ДЕН
Заштеда: 1.857 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN000A7EFS8
3.672 ДЕН
Заштеда 20%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN000A67ZBF
3.752 ДЕН
Заштеда 20%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE
Дуксер
Vans BOOM BOOM CHECK HOODIE