за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall
Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall
Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall
Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall
Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall
Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall
Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall
Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall
Код на производ: VN000A7EFS8
Vans

Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall

Код на производ: VN000A7EFS8
4.590 ДЕН
4.590 ДЕН
4.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Беж
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A7YKFBLK
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall
Дуксер
Vans WYLD TRIPPY PAISLEY BFF HOODIE marshmall