за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Jordan Flight Remix
Nike Jordan Flight Remix
Nike Jordan Flight Remix
Nike Jordan Flight Remix
Nike Jordan Flight Remix
Nike Jordan Flight Remix
Nike Jordan Flight Remix
Nike Jordan Flight Remix
Nike Jordan Flight Remix
Nike Jordan Flight Remix
Код на производ: DV4587-252
Nike

Nike Jordan Flight Remix

Код на производ: DV4587-252
Nike Jordan Flight Remix машкиот дуксер за секој ден ја комбинира вашата љубов кон вашиот омилен материјал од руно и модерната линија на Џордан дуксери. Овој дуксер ќе ви овозможи да се чувствувате удобно и да изгледате модерно и опуштено. Изработен е од нашиот најпродаван материјал на кој ќе му се враќате одново и одново. Затоа обезбедете си уште едно парче на време и подгответе се за пониските температури. Добро познатото наследство во создавањето комбинира свежа Џордан графика и дава храбар, енергичен изглед на вашиот outfit. Спортските дуксери стануваат дел од урбаната мода благодарение на ваквите парчиња. Спецификација: Машки дуксер за секој ден Машинско перење Ребрести делови на ракавите Капуљача Состав: 80% памук, 20% полиестер.
6.090 ДЕН
6.090 ДЕН
4.263 ДЕН
Заштеда: 1.827 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Jordan Flight Remix машкиот дуксер за секој ден ја комбинира вашата љубов кон вашиот омилен материјал од руно и модерната линија на Џордан дуксери. Овој дуксер ќе ви овозможи да се чувствувате удобно и да изгледате модерно и опуштено. Изработен е од нашиот најпродаван материјал на кој ќе му се враќате одново и одново. Затоа обезбедете си уште едно парче на време и подгответе се за пониските температури. Добро познатото наследство во создавањето комбинира свежа Џордан графика и дава храбар, енергичен изглед на вашиот outfit. Спортските дуксери стануваат дел од урбаната мода благодарение на ваквите парчиња.
Спецификација:

 • Машки дуксер за секој ден
 • Машинско перење
 • Ребрести делови на ракавите
 • Капуљача
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Кошарка
  Боја Мултиколор
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ7466-705
  3.353 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Nike Jordan Flight Remix
  Дуксер
  Nike Jordan Flight Remix