за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Код на производ: 2216F-5WG-04
Colmar

Colmar L.DOWN JKT+FUR

Код на производ: 2216F-5WG-04
38.090 ДЕН
38.090 ДЕН
26.663 ДЕН
Заштеда: 11.427 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 40 40
  • 42 42
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Colmar
Намена Lifestyle
Боја Сива
ПроизведувачManifattura Mario Colombo & C SpA Add: Via Olimpia 3 - 20900 Monza – (MB) Italia
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2216-5WG-498
28.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2277F-2SE-99
49.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2248U-5TW-99
27.690 ДЕН
Додај во кошничка
Colmar L.DOWN JKT+FUR
Јакна
Colmar L.DOWN JKT+FUR