за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Colmar MENS DOWN JACKET
Colmar MENS DOWN JACKET
Colmar MENS DOWN JACKET
Colmar MENS DOWN JACKET
Colmar MENS DOWN JACKET
Colmar MENS DOWN JACKET
Colmar MENS DOWN JACKET
Colmar MENS DOWN JACKET
Код на производ: 1209-2WX-99
Colmar

Colmar MENS DOWN JACKET

Код на производ: 1209-2WX-99
26.590 ДЕН
26.590 ДЕН
18.613 ДЕН
Заштеда: 7.977 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 48 48
  • 50 50
  • 52 52
  • 54 54
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Colmar
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачManifattura Mario Colombo & C SpA Add: Via Olimpia 3 - 20900 Monza – (MB) Italia
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1276-1WV-499
19.593 ДЕН
Заштеда 30%
27.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1275-1WV-68
20.153 ДЕН
Заштеда 30%
28.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1299R-8VX-559
13.573 ДЕН
Заштеда 30%
19.390 ДЕН
Додај во кошничка
Colmar MENS DOWN JACKET
Јакна
Colmar MENS DOWN JACKET