за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face MEN’S 1996 RETRO NUPTSE JACKET
Код на производ: NF0A3C8DI0W1
The North Face

The North Face MEN’S 1996 RETRO NUPTSE JACKET

Код на производ: NF0A3C8DI0W1
21.990 ДЕН
21.990 ДЕН
21.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд The North Face
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна NF0A5GGEQ4C1
14.992 ДЕН
Заштеда 25%
19.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна NF0A7QEUJK31
5.912 ДЕН
Заштеда 20%
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна NF0A853NQ4C1
10.703 ДЕН
Заштеда 30%
15.290 ДЕН
Додај во кошничка
The North Face MEN’S 1996 RETRO NUPTSE JACKET
Јакна
The North Face MEN’S 1996 RETRO NUPTSE JACKET