за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas CT STORY TEE
adidas CT STORY TEE
adidas CT STORY TEE
adidas CT STORY TEE
adidas CT STORY TEE
adidas CT STORY TEE
adidas CT STORY TEE
adidas CT STORY TEE
Код на производ: IT4730
adidas

adidas CT STORY TEE

Код на производ: IT4730
Код на производителот: KNC58
1.888 ДЕН
1.888 ДЕН
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица IN6361
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица II7786
1.791 ДЕН
Заштеда 25%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IB9403
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
adidas CT STORY TEE
Маица
adidas CT STORY TEE