за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas BL FT CRW Q1
adidas BL FT CRW Q1
adidas BL FT CRW Q1
adidas BL FT CRW Q1
adidas BL FT CRW Q1
adidas BL FT CRW Q1
adidas BL FT CRW Q1
adidas BL FT CRW Q1
Код на производ: IS2035
adidas

adidas BL FT CRW Q1

Код на производ: IS2035
Код на производителот: KOC27
3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Sportswear
adidas BL FT CRW Q1
Дуксер
adidas BL FT CRW Q1