за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Brooklin Fleece
NIKE Brooklin Fleece
NIKE Brooklin Fleece
NIKE Brooklin Fleece
NIKE Brooklin Fleece
NIKE Brooklin Fleece
Код на производ: FN4494-337
NIKE

NIKE Brooklin Fleece

Код на производ: FN4494-337
Jordan Brooklin се женски тренерки од руно, со кои секогаш ќе изгледате добро. Знаете кој изгледа одлично во долните тренерки на Jordan Brooklin? Вие! Продолжете да изгледате неверојатно со овие тренерки кои имаат доволно тежина за да ве одржуваат на совршена температура додека ги потсетувате сите околу вас дека и тие треба да го носат ова парче облека. Еластичните делови на овие тренерки придонесуваат за безвременскиот атлетски изглед. Џебовите обезбедуваат доволно простор за потребните ситници. Спецификација: Женски тренерки Состав: 80% памук, 20% полиестер Машинско перење.
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
4.311 ДЕН
Заштеда: 479 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Jordan Brooklin се женски тренерки од руно, со кои секогаш ќе изгледате добро. Знаете кој изгледа одлично во долните тренерки на Jordan Brooklin? Вие! Продолжете да изгледате неверојатно со овие тренерки кои имаат доволно тежина за да ве одржуваат на совршена температура додека ги потсетувате сите околу вас дека и тие треба да го носат ова парче облека. Еластичните делови на овие тренерки придонесуваат за безвременскиот атлетски изглед. Џебовите обезбедуваат доволно простор за потребните ситници.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.934 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Brooklin Fleece
  Долен дел тренерки
  NIKE Brooklin Fleece