за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas M Z.N.E. PR HD
adidas M Z.N.E. PR HD
adidas M Z.N.E. PR HD
adidas M Z.N.E. PR HD
adidas M Z.N.E. PR HD
adidas M Z.N.E. PR HD
adidas M Z.N.E. PR HD
adidas M Z.N.E. PR HD
Код на производ: IR5212
adidas

adidas M Z.N.E. PR HD

Код на производ: IR5212
Код на производителот: IKU97

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

5.588 ДЕН
5.588 ДЕН
5.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Sportswear

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IR9163
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IS2035
3.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер IR5228
6.188 ДЕН
Додај во кошничка
adidas M Z.N.E. PR HD
Дуксер
adidas M Z.N.E. PR HD