за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT
Код на производ: VN0A3ILLBD5
Vans

Vans WM HANKLEY BUCKET HAT

Код на производ: VN0A3ILLBD5
2.890 ДЕН
2.890 ДЕН
2.023 ДЕН
Заштеда: 867 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Лилакова
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа VN0A3ILLBLK
2.072 ДЕН
Заштеда 20%
2.590 ДЕН
Додај во кошничка
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT
Капа
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT