за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
Код на производ: U327WCA
New Balance

New Balance 327

Код на производ: U327WCA
New BALANCE 327 се унисекс патики за рекреативно трчање, создадени врз основа на модели од 70-тите години, кога рекреативното трчање стана популарно. Мерилото за квалитет на патика за трчање се промени од само постоење на потребите за перформанс. Иако дизајните од таа ера според денешните стандарди се сметаат за едноставни, таа деценија може да се смета за момент кога патиките за трчање станаа тоа што се денес. Одликувајќи се со аголна, испробана и докажана силуета на предниот ѓон, асиметрично поставено лого „N“ и заоблен надворешен ѓон инспириран од патеката, 327 ви носи префинет редизајн на нашето тркачко наследство. Спецификација: Унисекс патики за трчање Плиток профил Горен дел од кожа и најлон Широко N лого Дизајн инспириран од патики од 70-тите Прилагодливи врвки за дополнителна удобност.
8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
6.153 ДЕН
Заштеда: 2.637 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 9 42.5 27
 • 10 44 28
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

New BALANCE 327 се унисекс патики за рекреативно трчање, создадени врз основа на модели од 70-тите години, кога рекреативното трчање стана популарно. Мерилото за квалитет на патика за трчање се промени од само постоење на потребите за перформанс. Иако дизајните од таа ера според денешните стандарди се сметаат за едноставни, таа деценија може да се смета за момент кога патиките за трчање станаа тоа што се денес. Одликувајќи се со аголна, испробана и докажана силуета на предниот ѓон, асиметрично поставено лого „N“ и заоблен надворешен ѓон инспириран од патеката, 327 ви носи префинет редизајн на нашето тркачко наследство. Спецификација:

 • Унисекс патики за трчање
 • Плиток профил
 • Горен дел од кожа и најлон
 • Широко N лого
 • Дизајн инспириран од патики од 70-тите
 • Прилагодливи врвки за дополнителна удобност

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд New Balance
  Намена Lifestyle
  Боја Сива
  ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CT302LF
  5.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CT302LH
  5.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  New Balance 327
  Патики
  New Balance 327