за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
Код на производ: NF0A5G39WMB1
The North Face

The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M

Код на производ: NF0A5G39WMB1
12.290 ДЕН
12.290 ДЕН
12.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 9 42 27
  • 9.5 42.5 27.5
  • 10 43 28
  • 11.5 45 29.5
  • 12 45.5 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд The North Face
Намена Outdoor
Боја Зелена
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M
Патики
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR M