за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face M VECTIV EXPLORIS 2 FUTURELIGHT LTHR
Код на производ: NF0A7W4ZNY71
The North Face

The North Face M VECTIV EXPLORIS 2 FUTURELIGHT LTHR

Код на производ: NF0A7W4ZNY71
10.690 ДЕН
10.690 ДЕН
10.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 41 26.5
  • 9 42 27
  • 9.5 42.5 27.5
  • 10 43 28
  • 10.5 44 28.5
  • 11.5 45 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд The North Face
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5JCYNY71
8.631 ДЕН
Заштеда 10%
9.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5JCYC8T1
7.342 ДЕН
Заштеда 25%
9.790 ДЕН
Додај во кошничка
The North Face M VECTIV EXPLORIS 2 FUTURELIGHT LTHR
Патики
The North Face M VECTIV EXPLORIS 2 FUTURELIGHT LTHR