за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Код на производ: DJ0292-200
Nike

Nike Blazer Low Platform

Код на производ: DJ0292-200
Ценети поради својата едноставност и удобност, Nike Blazer Low Platform женските lifestyle патики ја издигнуваат кошаркската икона на повисоко ниво. Подигнатиот среден и надворешен ѓон ви даваат самодоверба при секој чекор, додека горниот ги одржува елегантните пропорции што ги сакате кај оригиналот. Плиткиот профил и отворот за глуждот создаваат елегантен изглед и уште подобро чувство. Вулканизирана конструкција ги спојува средниот и надворешниот ѓон за чист и едноставен изглед и чувство. Гумениот ѓон обезбедува издржливост, одлично прилепување и наследен стил. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Отвор околу глуждот Вулканизирана конструкција на средниот ѓон Гумен ѓон .
7.090 ДЕН
7.090 ДЕН
7.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Ценети поради својата едноставност и удобност, Nike Blazer Low Platform женските lifestyle патики ја издигнуваат кошаркската икона на повисоко ниво. Подигнатиот среден и надворешен ѓон ви даваат самодоверба при секој чекор, додека горниот ги одржува елегантните пропорции што ги сакате кај оригиналот. Плиткиот профил и отворот за глуждот создаваат елегантен изглед и уште подобро чувство. Вулканизирана конструкција ги спојува средниот и надворешниот ѓон за чист и едноставен изглед и чувство. Гумениот ѓон обезбедува издржливост, одлично прилепување и наследен стил.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Отвор околу глуждот
 • Вулканизирана конструкција на средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Blazer Low Platform
  Патики
  Nike Blazer Low Platform