за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max 90 LT
Nike Air Max 90 LT
Nike Air Max 90 LT
Nike Air Max 90 LT
Nike Air Max 90 LT
Nike Air Max 90 LT
Nike Air Max 90 LT
Nike Air Max 90 LT
Nike Air Max 90 LT
Nike Air Max 90 LT
Код на производ: CD6864-015
Nike

Nike Air Max 90 LT

Код на производ: CD6864-015
8.490 ДЕН
8.490 ДЕН
8.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6Y 38.5 24
  • 6.5Y 39 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики CD6864-022
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики CD6864-020
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DA2776-001
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
2.334 ДЕН
Заштеда 40%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Air Max 90 LT
Патики
Nike Air Max 90 LT