за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Код на производ: 2062841397
Columbia

Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™

Код на производ: 2062841397
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
6.741 ДЕН
Заштеда: 749 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 39
  • 9 40
  • 10 41
  • 11 42
  • 12 43
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд Columbia
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2062841027
6.741 ДЕН
Заштеда 10%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027211010
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
4.734 ДЕН
Заштеда 40%
7.890 ДЕН
Додај во кошничка
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™
Патики
Columbia PEAKFREAK™ HERA OUTDRY™