за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Код на производ: DV5457-005
Nike

Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV

Код на производ: DV5457-005
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.141 ДЕН
Заштеда: 349 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 10.5 27.5 16.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ3817-201
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CW1621-003
3.818 ДЕН
Заштеда 25%
5.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB3059-100
3.633 ДЕН
Заштеда 30%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV
Патики
Nike COURT BOROUGH LOW RECRAFT BPV