за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Код на производ: FB9110-034
Nike

Nike NIKE AIR MAX 97 BP

Код на производ: FB9110-034
7.190 ДЕН
7.190 ДЕН
6.112 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 10.5C 27.5 16.5
  • 12.5C 30 18.5
  • 11C 28 17
  • 13C 31 19
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1857-100
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9389-004
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB1109-001
5.672 ДЕН
Заштеда 20%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NIKE AIR MAX 97 BP
Патики
Nike NIKE AIR MAX 97 BP