за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face M VECTIV INFINITE 2
The North Face M VECTIV INFINITE 2
The North Face M VECTIV INFINITE 2
The North Face M VECTIV INFINITE 2
The North Face M VECTIV INFINITE 2
The North Face M VECTIV INFINITE 2
The North Face M VECTIV INFINITE 2
The North Face M VECTIV INFINITE 2
Код на производ: NF0A7W5M3KI1
The North Face

The North Face M VECTIV INFINITE 2

Код на производ: NF0A7W5M3KI1
10.590 ДЕН
10.590 ДЕН
9.531 ДЕН
Заштеда: 1.059 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 41 26.5
  • 9 42 27
  • 9.5 42.5 27.5
  • 10 43 28
  • 10.5 44 28.5
  • 11.5 45 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд The North Face
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

The North Face M VECTIV INFINITE 2
Патики
The North Face M VECTIV INFINITE 2