за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
Код на производ: IE8667
adidas

adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI

Код на производ: IE8667
Код на производителот: NLD89

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
2.625 ДЕН
Заштеда: 463 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2- 35 21.5
  • 3 35.5 22
  • 3- 36 22.5
  • 4 36 2/3 23
  • 4- 37 1/3 23.5
  • 5 38 24
  • 5- 38 2/3 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Колекција Performance
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF0685
3.002 ДЕН
Заштеда 30%
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI
Патики
adidas X CRAZYFAST CLUB IN J MESSI