за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas VL Court 3.0
Код на производ: ID6309
adidas

adidas VL Court 3.0

Код на производ: ID6309
Код на производителот: NJT87
adidas VL Court 3.0 се универзални, lifestyle патики за деца. Патики кои ќе ја придружуваат секоја детска авантура од почеток до крај. Со кожен горен дел што се превртува и ѓон во вулканизиран стил, овие детски патики на adidas лесно се облекуваат и соблекуваат, така што вашите малечки ќе бидат подготвени за акција за неколку секунди. Внатрешноста на моделот е исполнета со мека облога и им овозможува на стапалата врвна удобност. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот, да се намали зависноста од конечни ресурси и да се намали влијанието врз животната средина на производите што ги правиме. Спецификација: Универзални патики за деца Плиток профил Гумен ѓон Горен дел од превртен кожа adidas лого.
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
2.779 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 38 24
 • 6 39 1/3 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas VL Court 3.0 се универзални, lifestyle патики за деца. Патики кои ќе ја придружуваат секоја детска авантура од почеток до крај. Со кожен горен дел што се превртува и ѓон во вулканизиран стил, овие детски патики на adidas лесно се облекуваат и соблекуваат, така што вашите малечки ќе бидат подготвени за акција за неколку секунди. Внатрешноста на моделот е исполнета со мека облога и им овозможува на стапалата врвна удобност. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот, да се намали зависноста од конечни ресурси и да се намали влијанието врз животната средина на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Универзални патики за деца
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од превртен кожа
 • adidas лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Горјан
  Горјан
  23.03.2024. 16:50
  Ептен се комотни

  Слични производи

  adidas VL Court 3.0
  Патики
  adidas VL Court 3.0