за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA
SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA
SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA
SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA
SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA
SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA
SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA
SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA
Код на производ: 302693N-PKTQ
SKECHERS

SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA

Код на производ: 302693N-PKTQ
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 21 21
  • 22 22
  • 23 23
  • 24 24
  • 25 25
  • 26 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 303105L-PKMT
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 303105L-LPMT
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA
Сандали
SKECHERS UNICORN DREAMS SANDA