за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
Код на производ: IG1240
adidas

adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K

Код на производ: IG1240
Код на производителот: LUT34
2.288 ДЕН
2.288 ДЕН
2.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 10K 28 16.5
  • 11K 29 17.5
  • 11-K 30 18
  • 12-K 31 19
  • 13-K 32 19.5
  • 1 33 20
  • 2 34 21
  • 2- 35 21.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Колекција Sportswear

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики IF8669
2.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K
Патики
adidas TENSAUR RUN 2.0 CF K